Doporučení

K tomu, abychom vám poskytli péči v našem centru, nemusíte mít žádné doporučení. Pro obor psychiatrie platí, že je přímo dostupný bez dalších omezení.

Zároveň ale k tomu, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší péči, potřebujeme informace o vašem zdravotním stavu. Proto velmi uvítáme, pokud nám přinesete k nahlédnutí lékařské zprávy od vašeho praktického lékaře, od lékařů specialistů anebo propouštěcí zprávy z případných hospitalizací.

 

Doklady

K vyšetření hrazenému ze zdravotního pojištění nutně potřebujeme váš platný průkaz pojištěnce a při prvním vyšetření v našem centru i váš osobní doklad.

 

Doprovod

U dospělého pacienta není nutný, ale jsme rádi, když získáme informace o vašem zdravotním stavu i od vašich blízkých. Respektujeme však, pokud si to pacient nepřeje.

U nezletilých je naopak doprovod zákonného zástupce u prvního vyšetření nutný. Jsou však urgentní a choulostivé situace, kdy na takovém doprovodu netrváme.

 

Platby

Velká většina péče, kterou poskytujeme, je hrazená ze zdravotního pojištění, a tudíž je pro pacienta bezplatná.

Poskytujeme však i speciální služby za úhradu – jedná se o služby, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Tyto pak účtujeme dle aktuálního ceníku, který je k dispozici v recepci našeho centra.

 

Mlčenlivost

Centrum i všichni zaměstnanci v něm jsou vázání povinnou mlčenlivostí v rámci platných zákonů. Velmi nám záleží na tom, aby se naši klienti u nás cítili bezpečně, a proto jim garantujeme maximální diskrétnost.

Kontakty

Přerov
Psychosociální centrum
nám. Přerovského povstání 1
750 02 Přerov
tel.: 581 209 622
tel.: 581 204 437
tel.: 581 204 438
mobil: 733 125 733 (lze i SMS)
mobil: 736 750 308 (nelze SMS)

Lipník n. Bečvou
Psychosociální centrum
Osecká 309
(Medcentrum - středa)
Hrnčířská 15
(ord. Dr. Hašky - pondělí)
tel.: 731 417 356

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013-2022 Psychosociální centrum. Všechna práva vyhrazena

MAPA STRÁNEK